L, 25.03.2023

«LEMMIK SÖÖB» ⟩ Ootame pilte ja videoid: millega sinu kass või koer maiustada armastab!

lemmik.postimees.ee
Ootame pilte ja videoid: millega sinu kass või koer maiustada armastab!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
"Aitäh, ma enam ei soovi”.
"Aitäh, ma enam ei soovi”. Foto: Triin Palmipuu / erakogu

Mis söök sinu lemmikul suu vett jooksma paneb või on tal mõni naljakas harjumus või tore söögikomme? Jaga seda meiega ja võid võita auhindu.

Tee oma lemmikust video või foto ning jaga seda meiega aadressil lemmik@postimees.ee. Lisa ka lühike tutvustus oma lemmiku kohta. Silmapaistvatele paneb auhinnad välja PetCity.

Vaata seni laekunud fotosid:

Vaata seni laekunud videoid:

4-aastane sirgekõrvaline šoti (ingl k. scotish straight) kiisu Juss maiustab:

Nendes videotes on ühe pere kaks maiasmokka aplalt toitu mugimas. Taks saab mais 3-aastaseks ja Berni Alpi karjakoer aprillis 2-aastaseks. «Pole vist väga asja, mida nad ei sööks.» kommenteerib perenaine Kadri.

Kassiomanik Egle-Heleri saatis aga video oma kassist Liisust, kellele meeldib saia süüa. «Saialembuse tema puhul avastasin siis, kui tulin ükspäev töölt koju ja avastasin saia paki maast, mille pakend oli katki näritud,» meenutas ta.

Sai oli ette tükeldatud ainult selle video jaoks ning rohkem perenaine kassile saia ei anna, kuna see pole kassidele mõeldud söök ning saiapakki tuleb nüüd kapis peita. Kass Liisu on perenaise sõnul korralik suslik, kellele meeldib pättusi teha ning süüa kõike, mis talle ette antakse. Kuna ta on aga viimasel ajal kõvasti kosunud, on ta nüüd dieedil.

«Meie peres on 2 kassi. 9-kuune tüdruk Maša ja 9-aastane poiss Vasja. Mašale meeldib toiduga mängida. Ostame koerte snäkke, Adventurose omaga mängib videos, maitsevad ka kuivatatud lihad, mis on kirjade järgi koerte jaoks. Nendega mängib samamoodi, loobib ja tassib ja lõpuks sööb ära,» räägib Eneken oma lemmiku huvitavast maitsest.

«Lisaks sööb Maša kooritud päevalilleseemneid, paberit ja lund. Videole sobib pealkirjaks «Toiduga ei mängita» – Vasja jälgis ja siis tuli nooremat «kasvatama». Maša on veel selles mõttes eriline, et sündis «poolikute» tagajalgadega,» lisas ta.

Inspiratsiooniks olgu see vahva video nutikast retriiverist, kes ampsab mõnuga salaja lauale jäetud snäki, tõuseb siis ja... läheb toob sahtlist uue.

Vähe sellest, et tal on meeles, kust maiuseid saab, ei unusta ta ka sahtlit korralikult kinni lükata. Iial ju ei tea, millal seda teadmist ja oskust jälle vaja läheb, kindlam on peremehes mitte kahtlust äratada.

@lilylikecat #dog #pet #funny #love #lovedog #lovepet #cute #funnydog #tiktokdog #fyp ♬ original sound - lion

Või see taksikoer, kelle näoilme ütleb rohkem kui tuhat sõna:

@xtdivocak #dashund#jezevčík#funnydashund ♬ Funny Song - Cavendish Music

Seni, kuni uued fotod ja videod laekuvad, vaata parimaid palasid varem toimunud Lemmiku fotokonkurssidelt:

Maximus võitis lemmikute sügisfotode konkursil auhinna, mille pani välja PetCity.
Maximus võitis lemmikute sügisfotode konkursil auhinna, mille pani välja PetCity. Foto: Urmas Trumsi erakogu
Märksõnad
Tagasi üles