T, 6.12.2022

OTSIB KODU ⟩ Ukrainast päästetud Scooby on läbi elanud palju, kuid sellest hoolimata südamest hell

Maarja-Liis Orgmets
, Lemmiku portaali toimetaja
Ukrainast päästetud Scooby on läbi elanud palju, kuid sellest hoolimata südamest hell
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ukrainast päästetud Scooby otsib kodu
Ukrainast päästetud Scooby otsib kodu Foto: Nähtamatud Loomad

Ukrainast päästetud varjupaigakoerad on valmis uutesse kodudesse kolima ning Lemmiku portaalil on au neid teile tutvustada. Kui eile tutvustasime teile Malarzi, siis täna on lava leebe hiiglase Scooby päralt, kes armastab inimesi ning sooviks nendega võimalikult palju aega veeta.

Scooby on kõige õnnelikum siis, kui saab inimesega koos jalutada, õppida ja harjutusi teha ning siis pikali visata, sügamist nautida ja koos aega veeta. Kõigile, kellele Scooby silma on vaadanud, on temasse ära armunud – tema sügavatest silmadest on näha, et ta on palju halba oma elus näinud, aga on kõige selle kõrval jäänud armastavaks ja hellaks koeraks, kes hoiab väga inimesi.

Scooby on 3-6-aastane Saksa lambakoera lähisugulane. Tema passis on märgitud, et tegu on 6-aastase koeraga, kuid loomaarst hindas läbivaatlusel tema vanuseks 3 aastat. Koeratreeneri hinnangul pole Scoobyl kuulekustreeninguga varem kogemust olnud, kuid lihtsamate käsklustega tuleb ta juba väga hästi toime.

See vahva tegelane naudib paisid ning rihmaga jalutamist, kuigi peab arvestama, et ta on suur koer ja kipub tirima. Samas pole ta kangekaelne ning tuleb inimese kutse peale kaasa. Sinu valitud suund sobib ka talle. Talle väga meeldiks, kui sul oleks aiaga piiratud koduõu, kus ta saaks ringi joosta, inimese tegemisi jälgida ja oma mängukontidega lustida.

Scooby erutub kiiresti, kuid hoides ennast rahulikuna, muutub ka Scooby tüünemaks. Samas on ta väga mänguhimuline ja tahaks veeta võimalikult palju aega inimese läheduses — kasvõi lihtsalt eemalt jälgides, mida too teeb.

Poisile sobib ideaalselt pere, kel on eelnev kogemus koerte ja nende treenimisega. Kogu vaeva tasub kuts sajakordselt lojaalsuse ja äraostmatu valvuri oskustega.

Scoobyle on võimalik kodu pakkuda siin.

Märksõnad
Tagasi üles