Tillukese Charlotte operatsioon möödus edukalt! Heade inimeste annetused raviarve tasumiseks on endiselt teretulnud

lemmik.postimees.ee
Copy
Foto: Heiki Valner / Loomapäästegrupp

Eile ilmus Lemmiku portaalis lugu tillukesest Hiina harjaskoerast Charlottest, keda tabas kurb saatus. Esmalt jäi väike koerake auto alla ja nagu sellest veel vähe oleks, otsustas omanik oma lemmikust seepeale loobuda. Tänaseks on Charlotte elukäik võtnud juba veidi positiivsema pöörde, sest tema käpale tehtud operatsioon möödus edukalt.

Eelmises loos jagasime Loomapäästegrupi palvet, leidmaks raha Charlotte operatsiooni ja järelravi jaoks. Ravi maksumuseks prognoositi ühtekokku 1000-1400 eurot. Hea uudis on see, et operatsioon läks maksma prognoositust vähem - 785 eurot, millele lisandub veel järelravi. Praeguseks on Charlottele kaasa tundnud 73 inimest, kes annetasid kamba peale 510 eurot ja 11 senti. Olenemata sellest, et kogu ravi maksumust see ei kata, kirjutab Heiki Valner oma blogis, et Loomapäästegrupis olla väga õnnelikud, et ka suvisel puhkuste ajal ei ole taolised head inimesed otsa lõppenud, kes vigastatud loomade peale mõtlevad.

«Kuigi vene meedias Charlottest vist juttu polnud, siis ometigi domineerisid sedapuhku vene inimeste nimed kui hommikul konto väljavõtet sirvisin. Vat sihuke huvitav tähelepanek ja see, et ka venekeelsed inimesed hoiavad end Loomapäästegrupi tegemistega kursis, teeb mind siiralt rõõmsaks,» jagab Heiki toredat avastust oma blogis.

Et 9-aastane Charlotte hoiukodu rahvasse liialt ära ei kiinduks ja ei peaks uuesti taluma «reetmisega» kaasnevat kurbust, siis otsitakse talle juba praegu uut kodu.

Kui ka sina soovid Charlotte raviarve tasumiseks oma panuse anda, siis saad teda teha pangaülekandega: 

Loomapäästegrupp MTÜ

EE437700771003183318 

Selgitus: «Charlotte raviks»

MTÜ-l on ka annetusnumber 900 2323, millele helistades annetad 10 eurot.

Tagasi üles