Lasnamäe naine jättis lahtise luumurruga koera nädalaks piinlema

lemmik.postimees.ee
Copy
Foto: Heiki Valner / Loomapäästegrupp

Loomapäästegrupp MTÜ jagab oma Facebooki lehel lugu auto alla jäänud tillukesest Charlottest, kelle omanik temast lahti ütles. Nüüd palutakse heade inimeste abi, et Charlotte jälle valuvabalt liikuma aidata.

Tilluke koerake väriseb teki all ja vaatab aralt ringi: «Kus ma olen? Miks ma siin olen? Kus mu perenaine on? Miks käpp nii valus on?» Loomapäästegrupile andis üheksa aastasest Charlottest teada tema omanik Diana.

Diana sõnutsi jäi tema koer Lasnamäe kanali lõpus auto alla ja nüüd hoiab käppa imelikult. Loomakaitsegrupi küsimusele, et millal õnnetus juhtus, vastas omanik «nädal tagasi». Naise sõnul pidi koer nii kaua abi ootama seetõttu, et tal polnud tema ravimiseks vajalikke vahendeid. «Otsisin raha, et teda arstile viia, aga ei leidnud. Nüüd olen valmis Charlottest loobuma, sest ei suuda tagada tema ravi.»

Loomakaitsegrupp selgitas naisele, et rahaliste vahendite puudumine ei ole põhjus koerast loobumiseks ja küll leitakse teine variant. «Ei-ei-ei! Kolin Venemaale ja sinna ma teda kaasa võtta ei saa. Ma loovutan ta Loomapäästegrupile, sest olen kuulnud teie kohta palju head,» tuli ilmsiks veel teinegi loobumise põhjus.

«Ei saa ma taolisest asjast aru, aga ega kõigest peagi aru saama. Nii me selle pisikese imearmsa siniverelise vanuri enesele saimegi. Kohene arstivisiit kinnitas käpaluumurdu,» kirjutas loomapäästja Heiki Valner oma blogis. Loomaarsti juures selgus ka tõsiasi, et vigastus oli hakanud juba pahaks minema. Õnneks saab Viimsi Lemmikupesa kliiniku loomaarst dr. Andrus Allase sõnul Charlotte käpakasest veel asja.

Prognoosarve koos järelraviga on umbes 1000-1400 eurot ja siinkohal palubki Loomapäästegrupp heade inimeste abi.

Kui soovid koera aidata, saad teda teha pangaülekandega: 

Loomapäästegrupp MTÜ

EE437700771003183318 

Selgitus: «Charlotte raviks»

MTÜ-l on ka annetusnumber 900 2323, millele helistades annetad 10 eurot.

Foto: Heiki Valner / Loomapäästegrupp
Foto: Heiki Valner / Loomapäästegrupp
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles