VIDEO Uudishimulik orav käib naist juba 4 aastat akna taga piilumas

lemmik.postimees.ee
Copy
Foto: Shutterstock / illustreeriv

Tiktokis on kogunud miljoneid vaatamisi orav Glenda, kellest on kontot pidava naise sõnul kujunenud üpris tüütu tegelane. 

Kui tavaliselt on oravad inimeste suhtes pigem pelglikud, siis Glenda on sootuks teisest puust. Tema askeldab ühe ja sama maja ümber ja piilub selle akendest sisse juba neli aastat.

Humoorikas videos jagab naine, et orav on teda jälginud juba 2020. aasta maist ning piilub teda pea kõikide tegevuste käigus, olgu selleks siis trenni tegemine või nõude pesemine. «Mulle tundub, nagu oleksin pantvangi võetud. Läbirääkimised lähevad halvasti, sest pähkleid pole kunagi piisavalt,» viskab postitaja nalja.

Maja ümber luusiv orav on naise sõnul päris tüütu, sest ajab pidevalt lillepotte ümber, ning nagu öeldud, ei saa tal pähklitest kunagi küllalt. Vahel pressib ta end isegi tuppa ning laseb kõrva tagant sügada.

@glenda_is_nuts Never enough nuts #squirrel #squirrels #squirrelsoftiktok #squirreltok #glenda #funnyanimals #animalsoftiktok #cuteanimal #fyp ♬ DSi Shop Theme - Osrsbeatz

Märksõnad

Tagasi üles