HÄIRIV VIDEO Inimesed kiskusid karupojad puu otsast alla, et neid süles hoides pilte teha

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Copy
Loo avafoto on illustratiivne.
Loo avafoto on illustratiivne. Foto: Shutterstock

Põhja-Carolinas toimus kahetsusväärne juhtum, kus seltskond inimesi kiskus karupojad puu otsas alla, et nendega pilte teha. 

Umbes kuuest inimesest koosnev seltskond jäi teisipäeval turvakaamera videole, kui nad Buncombe'i maakonnas kolm hirmunud musta karupoega puu otsast alla tirisid. 

Videos on näha, et mitu inimest poseeris karupoegadega, üks loomake pillati selle käigus ka maha. ABC 13 Newsi vahendusel proovis üks paanikas karupoeg meeleheitlikult põgeneda, püüdes üle aia tagasi pääseda. 

Sündmuskohale saabus politsei, kes kutsus omakorda appi Põhja-Carolina loodusvarade komisjoni eriprojektide bioloogi Ashley Hobbsi. Hobbsi sõnul oli videos kolm karupoega, kellest tema saabudes oli alles vaid üks. Loomake oli märg ja hirmunud, ta viidi loomakliinikusse ja pääseb peagi taas vabadusse. 

Korravalvurid võtsid ühendust loomi puu otsast alla kiskunud inimestega ja selgitasid, kui vastutustundetu ja julm nende tegu oli. 

Loodusspetsialisti sõnul on haruldane, et emakaru jätab sel aastaajal oma pojad järelevalveta puu otsa. Ta kahtlustab, et pojad olid tõenäoliselt pikaks ajaks üksi jäetud. «Võib arvata, et karupoegade jaoks oli tegu väga ehmatava ja stressirohke sündmusega,» lõpetas Hobbs. 

Tagasi üles