L, 23.09.2023

NII TUBLI ⟩ Omaniku ära kaotanud koer läks ise endast politseile märku andma

Mona Lii Konnapere
, reporter-toimetaja
Facebook
Comments
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Shutterstock

Kui üks nutikas koer enda omaniku ära kaotas, ei kavatsenud ta olukorraga kergelt leppida ja otsustas teha kõik selleks, et oma inimene taas üles leida.

Koer nimega Chico sattus hiljuti keerulisse olukorda, kui ta teadmata põhjustel enda omanikust ilma jäi. Kutsu aga ei soovinud üksinda tänavatele kondama jääda ja seetõttu teadis ta, et ainus koht, kus ta omaniku taas üles leiab, on politseijaoskond, kirjutab Mirror

Ametnikud olid jahmunud, kui suur koer rahulikult Texase politseijaoskonda sisse jalutas ja käpad fuajees olevale letile asetas. Politseinikud tegid nalja, et koer üritas sel viisil enda kadumisest teada anda.

Rusty Martin oli üks esimesi politseinikke, kes Chicoga kohtus ning ta oli valmis koera hea meelega aitama. Mehe sõnul ei paistnud koer kadumise tõttu paanikas ega kurb, vaid tundus, nagu loomake oleks lihtsalt läheduses jalutamas olnud ning soovis lahketele politseinikele külla minna. Rahulik koer sai palju tähelepanu ja hoolt ning Martini sõnul oli jaoskonnas üks tennisepall, mida nad koerale loopisid ja mis pakkus loomale palju rõõmu.

Politseinikud üritasid Chico omanikku leida, kuid suure probleemi tekitas see, et koera nimesilt oli tema rihma küljest ära kukkunud. Jaoskonda tulid kohale ka inimesed loomade varjupaigast, et nad saaksid kontrollida, kas koeral on mikrokiip, kuid enne kui nad kohale jõudsid, oli loom jaoskonnast välja hiilinud.

Õnneks selgus, et Chico mäletas oma kodukohta ning tal õnnestus iseseisvalt koju tagasi minna. Jaoskond oli koera seiklustest ka sotsiaalmeediasse pilte postitanud ning need jõudsid looma omanikuni, kes kirjutas juba järgmisel päeval, et see on tema koer ja nüüd on ta turvaliselt kodus. Omanik lisas, et kutsu ei ela jaoskonnast ka väga kaugel, umbes kilomeetri kaugusel.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles