P, 4.06.2023

Loomakaitsjad tahavad Eesti farmiloomade kannatused paljastada

lemmik.postimees.ee
Facebook Twitter
Comments 1
Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreeriv Foto: Shutterstock

Loomakaitseorganisatsioon Nähtamatud Loomad alustas oma kuuendale sünnipäevale pühendatud annetuskampaaniat, millega kogutakse ressursse, et viia läbi suur üleriigiline kampaania tööstusliku loomakasvatuse telgitaguste paljastamiseks.

«Eesti loomakasvatuses saab palju teha, et loomade heaolu parandada. Mida rohkem oleks kõrge heaoluga väiketootmisi, seda rohkem oleks ka tarbijatel võimalust eelistada tooteid, kus loomad on saanud liikuda, tegeleda liigiomaste tegevustega ning mitte olla terve elu liikumisvõimaluseta kitsasse traatpuuri surutud,» kommenteeris Nähtamatute Loomade tegevjuht Kristina Mering.

«Eesti loomakasvatus on aga paraku eriti intensiivne ning valdav osa toodangust tulebki just tööstusfarmidest. Annetuskampaaniaga kogume ressurssi, et aidata neid ruumikitsikuses virelevaid loomi ning ellu viia suur kampaania, mis toob probleemile tähelepanu ning liigutab lähemale parema loomakasvatussüsteemi levikule,» lisas Mering.

Annetuskampaaniale on esimese päevaga õla alla pannud sadakond inimest. Annetuskampaaniaga kogutud ressursside toel viib Nähtamatud Loomad suve lõpus läbi üleriigilise teavituskampaania, mis toob päevavalgele tööstusfarmides loomadega toimuva.

Annetada saab selle lingi kaudu.

Välireklaamides, digiekraanidel, veebibänneritel, sisuturundusartiklites ning sponsoreeritud sotsiaalmeediareklaamides räägitakse tarbijatele, miks tasub eelistada pigem suurema heaoluga loomade farmide toodangut ning vähendada liigset lihatarbimist.

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles