L, 25.03.2023

VIDEO ⟩ Pisarateni liigutav: kuu aega Türgi maavärina tõttu lõksus elanud koer pääses imekombel eluga, kuid tal oli veel üks üllatus

Maarja-Liis Orgmets
, Lemmiku portaali toimetaja
Pisarateni liigutav: kuu aega Türgi maavärina tõttu lõksus elanud koer pääses imekombel eluga, kuid tal oli veel üks üllatus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Koera päästmine rusude seest.
Koera päästmine rusude seest. Foto: MEYAKO / Scanpix

Türgi ja Süüria taastuvad endiselt traagilisest maavärinast, mis piirkonda möödunud kuul tabas. Päästmistööd kestavad ning välja on tulnud mitmeid loomi, kel on imekombel õnnestunud ellu jääda.

Üks nendest on dobermann Sila, kes suutis lõksus elades vastu pidada koguni kuu aega ning tõi seal ilmale kolm kutsikat. Koer päästeti kokkuvarisenud maja keldrist Türgis Hatay provintsis ning tal õnnestus ellu jääda vaid tänu sellele, et keldrisse oli jäänud suur kott koeratoitu, kirjutab väljaanne Daily Mail.

Koeraomanik Kadir Keyifli sõnul oli ta varemgi päästjate poole abi saamise sooviga pöördunud, kuid seni polnud kellelgi õnnestunud õigele kohale ligi pääseda. Nüüd sai see aga võimalikuks ning heas seisukorras Sila koos oma kutsikatega valmistas päästjatele paraja üllatuse.

Vaata koera pääsemise videot siit:

Märksõnad
Tagasi üles