R, 24.03.2023

NAERA PURUKS ⟩ Kass, kelle kinnisideeks on kangutada lahti mikrolaineahi, lõbustab miljoneid

Triin Palmipuu
, naine.postimees.ee ajakirjanik
Kass, kelle kinnisideeks on kangutada lahti mikrolaineahi, lõbustab miljoneid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lapseluku avamiseks läks kogenud kassil vaid kaheksa sekundit
Lapseluku avamiseks läks kogenud kassil vaid kaheksa sekundit Foto: Video kuvatõmmis

USAs Oregonis elava Brittany kassist Bentleyst on saanud tõeline sotsiaalmeedia kuulsus.

Kass Bentley pole päris tavaline kodumiisu. Tema spetsialiteet on avada iga hinna eest mikrolaineahju uks. 

Kord pani perenaine Brittany pitsatüki loomade eest mikrolaineahju peitu. Kuidagi sai kass läbi ukse lõhna tundes piisavalt inspiratsiooni ja pealehakkamist, et uks avada. Kui perenaine pättust märkas, oli kass juba suurema osa pitsast nahka pistnud ning edasiseks eluks jäi talle mikrolaineahi meelde kui koht, kust võib midagi väga maitsvat saada. 

@lemon_and_lads We had to put a child lock on the microwave, Bentley is too smart for his own good 😂😅 #screammovie #DoritosTriangleTryout #LemonLads🍋 #SmartCat #streetcat #catsoftheday #catsoftiktokcomedy ♬ Eye of the Tiger - Survivor

Nüüd on nende koduses majapidamises kaks pidevat võistlust – perenaine Brittany nuputab võimalusi, kuidas loomake ahjuust avada ei saaks, sama kiirelt mõtleb kass välja lahendusi, kuidas seatud lisalukke käppade abil avada. Näiteks lapseluku avas nutikas kass kõigest kaheksa sekundiga. 

Bentley käitumine on kõike muud kui kassilik. Ta kasutab ukse lahtikangutamiseks kogu oma keha, tirides ahju nii suure jõuga, et see liigub mööda köögi tasapinda ja vaevu jääb sellele pidama, põrandale kukkumisest jääb väga vähe puudu. Kass Bentley igatahes alla ei anna! 

@lemon_and_lads Replying to @boobafina0.0 wait till the middle/end to see him open. Wanted to answer some of the common questions! Yes I know some will say this is gross, I cleaned my microwave lol. It is what it is, its funny, we’re happy and living life! #LemonLads🍋 #microwavecat #SmartCat #streetcat #catsoftiktokcomedy ♬ original sound - Lemon & Lads🍋🐈‍⬛

Märksõnad
Tagasi üles