N, 9.02.2023

EAKAS KODUOTSIJA ⟩ Rahulik Pontu vajab veidi aega, et inimest usaldama õppida

Rahulik Pontu vajab veidi aega, et inimest usaldama õppida
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pontu
Pontu Foto: Varjupaikade MTÜ

9aastane Pontu ootab Valga varjupaigas omale uut peret neli kuud.

Keskmist kasvu Pontu on rahulik koer, kes alguses veidi võõrastab, aga kuna ta on ikka natuke uudishimulik ka, siis rahumeelse tutvusesobitamise järel oled ta usalduse võitnud ja Pontu on valmis sinuga sõbrustama. Eriti lahe on see, et Pontu tunneb paitamisest suurt mõnu ja kui keegi talle paisid jagab, siis on sõbrunemisprotsess kindlasti kohe palju kiirem.

Pontul on mõnus bassine hääl, millega ta inimesi tervitab. Ta on aga veidi ebakindel ja pikema tutvuse kujunemiseks peaksid inimesed veidi kannatlikkust varuma. Siiani on ta ka harjunud, et kui miski teda hirmutab, siis saab ta oma kuuti varju minna. Kaelarihma kasutamine Pontule ei meeldi, seega oleks hea kodu talle aiaga maja, kus ta saab vabalt ringi joosta ja oma koeraasju ajada.

Kui soovid vahva Pontuga Varjupaikade MTÜ Valga varjupaigas tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus siin.

Vanemad koerad ootavad tihti varjupaikades oma inimest ebaõiglaselt kaua. Seetõttu tähistab Varjupaikade MTÜ taas novembris 5+ koerte kuud, et julgustada inimesi andma uut võimalust 5-aastastele ja vanematele koertele. Tutvu kõikide kampaanias osalevate koertega siin.

Märksõnad
Tagasi üles