K, 30.11.2022

PÄEVAKÄPP ⟩ Kolooniast päästetud Pääsulil pole ikka veel oma päriskodu

lemmik.postimees.ee
Kolooniast päästetud Pääsulil pole ikka veel oma päriskodu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Päästuli
Päästuli Foto: MTÜ Kasside Turvakodu

Väikene vahva Pääsuli saabus MTÜ Kasside Turvakodu hoole alla Sillamäe kiisukolooniast.

See ilusate ümarate silmadega kassitirts paistis kohe teiste seast silma, sest seesuguse ümmarguse näoga nunnupalli kohtab ju harva. Oleme harjunud nägema ümarate nägudega kõutse, aga kiisutirtsude seas on see haruldus.

Väikene Pääsuli oma ilust aga veel ise aru ei saa. Tema hoopis pistab oma ninanöpsu sügavale pessa ja üritab end nähtamatuks teha. Tänaval ju see sageli õnnestus ja keegi ei teadnudki tema olemasolust, kuni viimaks kiisuinglite teele jäi.

Turvakodus õpetatakse Pääsulile enesekindlust, tugevust ja paituste võlujõudu, et temagi ühel päeval usuks, et ta on oma perekonda väärt. Kõige kiiremini saaks see muidugi selgeks siis, kui Pääsuli päriselt koju läheks.

Kassitirts saab väga hästi teiste kassidega, on õrn ja malbe ning tunneb iga päevaga aina rohkem inimese vastu huvi. Õigepea lõpetab Pääsuli paikursused ja näitab kõigile, mis puust ta tehtud on.

Kui sooviksid Pääsulile kodu pakkuda, siis kirjuta talle aadressil info@kassideturvakodu.ee.

Päevakäpp on Lemmiku portaali rubriik, kus tutvustame varjupaikades või turvakodudes kodu otsivaid kasse ning julgustame kodu pakkuma just seesugustele, tihti tänavalt päästetud loomadele.

Märksõnad
Tagasi üles