K, 30.11.2022

Valga varjupaiga koer paistab silma erilise oskusega: meenutab pigem känguru kui koera

Maarja-Liis Orgmets
, Lemmiku portaali toimetaja
Valga varjupaiga koer paistab silma erilise oskusega: meenutab pigem känguru kui koera
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Vanemad koerad ootavad tihti varjupaikades oma inimest ebaõiglaselt kaua. 6-aastane Chak Valga varjupaigast on üks sellistest koertest.

Chak on tõeliselt aktiivne ja vahva koerapoiss. See tore koer on kõikidele varjupaiga töötajatele hinge pugenud. Ta on tõeline sõber, kes pakub inimesele siirast tingimusteta jäägitut armastust. Kõrgushüppe võistlused võidaks Chak kindlasti. Varjupaigas töötajaid nähes hakkab Chak rõõmust lausa hüppama. Ta meenutab pigem känguru kui koera – nii kõrgele ei ole vist ükski varjupaiga koer varem hüpanud.

Chakil on soov minna seiklema ja oma hüppamisoskuse tõttu ei ole aedadest ülesaamine tema jaoks mingi probleem. Seega, kui Chaki uus omanik elab majas, peaks ta arvestama sellega, et hoov peab olema ümbritsetud väga kindla ja kõrge aiaga, et Chak ei saaks seiklema minna.

Kõige rõõmsam oleks ta muidugi siis, kui saaks igapäevaselt koos oma inimesega pikkadel seiklusretkedel käia. Ka korterielu meeldiks Chakile väga, kuid sel juhul tuleb koerale võimaldada piisavalt liikumist ja pikki jalutuskäike.

Kui soovid armsa Chakiga Varjupaikade MTÜ Valga varjupaigas tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus siin.

Vanemad koerad ootavad tihti varjupaikades oma inimest ebaõiglaselt kaua. Seetõttu tähistab Varjupaikade MTÜ taas novembris 5+ koerte kuud, et julgustada inimesi andma uut võimalust 5-aastastele ja vanematele koertele. Tutvu kõikide kampaanias osalevate koertega siin.

Märksõnad
Tagasi üles