R, 30.09.2022

PÄEVAKÄPP ⟩ Kodu otsib õnnetuse tõttu silma kaotanud Mäksu

Maarja-Liis Orgmets
, Lemmiku portaali toimetaja
Kodu otsib õnnetuse tõttu silma kaotanud Mäksu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Mäksu
Mäksu Foto: Pesaleidja

Väike Mäksu saabus MTÜ Kasside Turvakodu hoole alla juba aasta tagasi – siis oli ta uje, tagasihoidlik ja vigastatud ning pidi läbima silmaoperatsiooni.

Selle pika aasta jooksul on kassipoiss läbi teinud väga suure arengu. Arglikust ronimispuu alla peitjast on saanud ronimispuu kõrgematel astmetel logeleja, kes heameelega paitusi naudib. «Kas sa rohkem mind ei paitagi?» küsib Mäksu, kelle üksik silm anuvalt inimese poole vaatab. Paisõltuvusse on ju nii kerge langeda, kui oled selgeks saanud, kui mõnus seesugune massaaž on! Mäksu naudib paitusi täiel rinnal ning enamikul, kes teda nüüd esimest korda kohtavad, on raske uskuda, et kunagi oli kassipoiss veel kartlik.

Mäksu saab läbi ka teiste kassidega ning eelistaks, kui päriskodus ootaks teda ees just mõni hell liigikaaslane. Väga aktiivsed ja pealetükkivad kassid Mäksule ei meeldi, sest tema ise on hell ja malbe. Aga koos pesas pikutada või üheskoos natuke palli veeretada meeldib Mäksule küll väga.

Kui sooviksid Mäksule päriskodu pakkuda, siis kirjuta meile aadressile info@kassideturvakodu.ee.

Üleskutse: kui Sinu kodus kasvab varjupaigast võetud kass, kellel kirju elusaatus, anna temast meile teada ja jaga tema lugu meiega aadressil lemmik@postimees.ee. Nii julgustame teisigi lemmikloomi varjupaigast võtma.

Märksõnad
Tagasi üles