T, 6.12.2022

KODUOTSIJA ⟩ Peremehe kaotanud koer sattus varjupaika kaks korda järjest

Maarja-Liis Orgmets
, Lemmiku portaali toimetaja
Peremehe kaotanud koer sattus varjupaika kaks korda järjest
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Bruno
Bruno Foto: Varjupaikade MTÜ

Pärast peremehe lahkumist ei ole Bruno elu olnud kerge. Esialgu kandsid koduvalvuri eest hoolt naabrid, kuid koer soovis saada ka jalutama ning nii varjupaigatöötajad ta üksinda uitamast leidsidki.

Kui aasta varjupaigas veedetud, võeti ta korra uude perre, kuid koera ja pere elustiilid ei sobinud kokku ning koer toodi varjupaika tagasi. Bruno on suur ja väga toreda välimusega koer oma parimates aastates. Bruno on rõõmsameelne, nutikas ja õpihimuline ning ta armastab inimeste seltsi. Koerale meeldib, kui temaga tegeletakse ja teda koolitatakse, üksi õue konutama ta ei sobi.

Bruno unelmate kodul on ümber aed, kus ta saab vabalt ringi joosta. Et maailm on hoopis suurem kui koduaed, siis kindlasti vajab Bruno ka jalutuskäike, kus oma vaimu teritada. Jalutuskäigul on Bruno jõuline, kuid oskab rihmas ilusti liikuda ja jälgib inimese juhendamist.

Oma inimeste suhtes on majesteetlik koer üdini lojaalne ja ustav, kuid täiskasvanute kõrval ta peres lapsi ja loomi näha ei soovi, see ajab teda liigselt ärevusse. Bruno soovib olla see üks ja ainus rahulikus keskkonnas. Inimeselt vastu saada soovib ta mõistmist ja kohanemiseks aega, sest kunagi on teda juba alt veetud. Kui kord koera usaldus on võidetud, on see sõprus igavene.

Kui soovid Brunoga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus tema profiilil SIIN.

Aprill on üleriigiline südametervise kuu ja ka Varjupaikade MTÜ tähistab seda juba neljandat korda. Aprillikuus saab iga varjupaigast uude koju minev koer kaasa Südameapteegi kingipaki ja 50-eurose veterinaartoodete kinkekaardi.

Märksõnad
Tagasi üles