Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

VAATA PILTE ⟩ Üks vahvam kui teine! Lemmiku ja PetCity fotokonkurss esitleb eestlaste naljakaid lemmikuid

Naljakad näod, teod ja poosid – iga loomaomanik teab, et neljajalgsed suudavad meid üllatada igas asendis! Mõni aeg tagasi tegime oma lugejatele üleskutse mõni neist pildile püüda ja meile saata. Nüüd on konkurss täies hoos ning saame heita pilgu eestlaste naljakatele lemmikutele!

Suurest galeriist leiab nii naljakate nägudega koeri kui ka huvitavates asendites tuduvaid kasse, samuti saab näha lõbusas meeleolus hobust, aga ka eksootilisemaid loomi, näiteks albiino püütonit Valdurit.

Fotokonkurss «Minu naljakas lemmik»

Lemmikute pilti ootame aadressil lemmik@postimees.ee. Fotod avaldame suures galeriis siinsamas Lemmiku portaalis. Osalema on oodatud kõik, nii kassid, koerad kui ka papagoid ja muud loomad, linnud ja roomajad! Plusspunkte annab tabav pildiallkiri. Loosi lähevad vinged auhinnad, mille paneb välja PetCity.

Seni laekunud fotosid vaata artikli päises olevast galeriist. NB! Galeriid täiendame jooksvalt.

Lemmikute jõulud

Mullu korraldasime jõulumeeleolus lemmikute fotokonkursi, mis osutus äärmiselt populaarseks – meile saabus üle 100 jõulumeeleolus lemmiku foto ning kuigi see oli raske, valisime nende seast välja kolm parimat erinevates kategooriates. Näiteks väikeloomade kategoorias osutus võitjaks rotihärra Remy – vaata SIIT, millise vahva tegelasega on tegu!

Jõulufoto konkursi võitja rotihärra Remy sai oma auhinna kätte. FOTO: Piia Vodja
Tagasi üles
Back