P, 26.03.2023

Jõgeva kass Mitu töötab arvutipoes direktorina, turul moenõustajanana ja tööstuskaupade poes spetsialistina

Triin Palmipuu
, Sõbranna.ee reporter-toimetaja
Jõgeva kass Mitu töötab arvutipoes direktorina, turul moenõustajanana ja tööstuskaupade poes spetsialistina
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kas maksate sularahas või kaardiga?
Kas maksate sularahas või kaardiga? Foto: Erakogu.

Jõgeval elav kass Mitu elab täielikku staarielu. Samas ei luba ta endale mugavat hõlpelu, vaid «töötab» vaheldumisi kolmes kohas. 

Jõgeva Bitboardi arvutipoe perenaine Annika tutvustab meile nende kõige nunnumat töötajat. «Meie töötajad kutsuvad teda Direktoriks. Tegelikult on tema nimi Mitu. See nimi sobib talle imehästi, sest seda kassi olekski nagu mitu. Ta jõuab siin Jõgeval igale poole. Lisaks Bitboardi arvutipoe direktori ametikohale teeb ta tööotsi ka Alari äris ning turunaiste juures ilmneb tema hea vaist moealal, ta aitab meeleldi klientidel uusi saapaid ja pükse valida.»

Direktor tööülesandeid täitmas
Direktor tööülesandeid täitmas Foto: Annika Kuldmaa

Mitut teavad Jõgeval vist peaaegu kõik. Alatasa on tänaval liikudes tema ümber linnaelanikud, kes paparatso kombel pilte klõpsivad teha. Täielik staarielu!

Annika räägib, kuidas nii tähelepanuväärne töötaja nende kollektiivi jõudis. «Meie arvutipoes asus Direktor tööle suvel. Hoiame välisust lahti ning ühel ilusal päeval sattus ta siit tähtsa näoga mööda jalutama. Teretasime, arutlesime mõned sõnad päevapoliitilistel teemadel ning niimoodi meie sõprus alguse saigi. Ta täidab täiesti tüüpilisi direktori ametikohale omaseid tööülesandeid – sööb ja on nunnu,» rääkis Annika naerusuiselt. 

Igal endast lugupidaval õues käival kassil peaks ka helkur olema!
Igal endast lugupidaval õues käival kassil peaks ka helkur olema! Foto: Annika Kuldmaa

Soovime ka omalt poolt Direktorile jõudu, jaksu ja palju paisid! 

Märksõnad
Tagasi üles