Pane oma lemmik proovile! Rakveres selgitatakse välja Eesti kõige kuulekam koer

Kätri Kaik. FOTO: SA Virumaa Muuseumid

10. juulil toimub Rakveres Kuuleka koera päev, kus selgitatakse välja Eesti kõige kuulekam koer. Registreerimine on avatud!

Üritus toimub 10. juulil kell 11.00-13.00 koostöös Ida prefektuuri Rakvere politseijaoskonnaga ning juba neljandat korda Eesti Politseimuuseumi hoovil. Osalema on oodatud kõik koeraomanikud koos oma lemmikuga, samuti ka koerasõbrad, teatas Politseimuuseumi direktor Andrus Eesmaa.

Näha saab politseikoerte ja agility etteasteid. Agility on hasartne, lõbus, põnev ja vaatemänguline spordiala, mis nõuab head koera ja omaniku vahelist kontakti ning koostööd.

Koeraomanikud, kes soovivad esitleda oma lemmiku kuulekust, on väga oodatud ning nende seast valitakse kuulekaim koer. Loomulikult räägitakse ka lemmiklooma ohutust transportimisest ning vaadatakse, kuidas transpordivad oma lemmikuid politseinikud ja kohale tulnud koeraomanikud. Kohal on ka sõõrikupatrull ning osta saab maitsvaid sõõrikuid ning õuealal ja eriüksuse majas toimuvad erinevad võistlused.

Vaata videost ürituse meeleolukamaid hetki eelmisest aastast!

Möödunud aastal osales üritusel 22 koera, esikoht läks aga jagamisele nelja koera vahel. Vaata galeriid.

Osalevate koerte registreerimine kohapeal on avatud alates kell 10.45. Võimalik ka ette registreeruda: katri@svm.ee; 52 29397. Kõik osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud. Sissepääs koertele ja koeraomanikele on tasuta.

Eesti Politseimuuseum asub Rakveres, Tallinna 3. Sissepääs asub Õllepruuli tn 4.

Tagasi üles
Back