P, 10.12.2023

Bolt lisas klientide meelitamiseks veel ühe kategooria

lemmik.postimees.ee
Copy
Bolti auto linnas.
Bolti auto linnas. Foto: Eero Vabamägi

Alates tänasest on Bolti rakenduses saadaval Pet kategooria, kus kliendil on lubatud autosse kaasa võtta oma lemmikloom.

Paljude inimeste jaoks on lemmikloom tähtis pereliige, kelle transport ühistranspordis või taksos on tihtipeale stressirohke tegevus. Bolt lõi Pet kategooria selleks, et lemmikloomaga liiklemine oleks mugavam ja stressivabam. Uus kategooria on kättesaadav sellest esmaspäevast Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Jõhvis ja Kohtla-Järvel. 

«Soovime, et võimalikult paljud inimesed saaksid Bolti kasutades linnades ringi liikuda. Meie kontorites on kõigi töötajate lemmikloomad alati teretulnud, nii et selle kategooria loomine oli meie jaoks loomulik samm. Enam ei ole vaja helistada juhile, et veenduda, kas sinu lemmik on autosse lubatud. Nüüd saad nii sina kui sinu neljajalgne sõber kindla peale sõita sinna, kuhu vaja,» ütles Bolti Eesti tegevjuht Aleksei Kolesnikov.

Uues kategoorias sõidavad autod kõigist teistest rakenduse kategooriatest, mistõttu sõidukite valik on väga lai. Sõidu hind on erinevates linnades erinev, veidi kallim kui Bolti kategoorias. Näiteks Tallinnas on stardihind 2,19 ja Tartus 2,90 eurot, minimaalne sõidu hind on Tallinnas 3 ja Tartus 3,50 eurot. Kodulooma suurusele otsest piirangut ei ole, kuid lemmikloom peab mahtuma kliendi sülle, sõiduki põrandale või transpordipuuri. 

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles