Päevatoimetaja:
Maarja-Liis Orgmets
Saada vihje

VAHVA VIDEO Suur merilõvi sai ainulaadse elamuse osaliseks

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto on illustratiivne
Foto on illustratiivne Foto: Pixabay

Karantiiniaeg mõjutab lisaks inimestele ka loomaaialoomi, kelle tavapärane elurütm oluliselt muutunud on. Et olukorda parandada, on talitajad lagedale tulnud viisidega, kuidas oma hoolealuste meelt lahutada.

Austraalias Gold Coastis asuvas Sea Worldi akvaariumis otsustas üks talitajatest jalutuskäigule viia merilõvi Birri, kellele anti võimalus uudistada eksootilist veealust maailma. Tundus, et Birrile ekskursioon meeldis — ta jälgis kalu suure põnevusega ning ajas end talitaja Erini eeskujul ühel hetkel püstigi, et akvaariumist veelgi parem ülevaade saada. Muidugi valmis ettevõtmisest ka video, mida saad vaadata allpool. 

Kommentaarid
Tagasi üles