Päevakäpp: kaks aastat kodu oodanud Südameke võidab su südame?

Südameke

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Mõni nädal tagasi saabus turvakodu kassituppa kassipiiga Südameke. Kassitüdruk oli juba kaks aastat Tartumaal hoiukodus oma päriskodu oodanud, kuid tema südamesõbrast polnud märkigi. 

Südameke sai toodud Tallinna lootuses, et Kasside Turvakodu kassitoas käivatele külalistele jääb lõpuks see imevahva kassitirts silma ning tema pikk ootus pärjatakse väärilise tasuga - armastava päriskoduga.

Esimesed päevad kassikambrites olid Südamekesele rasked. Arglikult piilus Südameke oma õe Miisu selja tagant välja, endal silmad suured. Vaid pehmed paitused olid need, mis Südamekese ehmatust leevendasid ning nüüd, kuu aega hiljem, on needsamad paitused Südamekest nii palju julgustanud, et kassitirts julgeb juba mööda kassituba ringi liikuda. 

Kassitirts Südameke ootab endale rahulikku kodu, kus paituste võlujõudu nautida ning sinu armastuse embuses uue kohaga harjuda. Kassitirtsule meeldivad väga ka teised kassid - koos oma õekese Miisuga on ju senimaani mööda hoiukodu trallitud ning ta klapib isegi sõbraliku koeraga.

Kui sina sooviksid Südamekese kaks aastat kestnud ootusele ilusa punkti panna ja talle päriskodu kinkida, siis kirjuta talle! Südameke ootab kirju aadressile info@kassideturvakodu.ee.