Päevakäpp: hurmava südameteröövija Batmani elu muutus vaid hetkega

Batman

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Kõik on kuulnud kangelasest nimega Batman ja tema suurtest vägitegudest. Siin on aga Kasside Turvakodu hoolealune Batman, kes on Kass suure algustähega. 

Batmani missioon siin maailmas on näidata, milline võib olla ühe tänavakassi õnnetu saatus ning kuidas üks hetk võib kõike muuta. Batman saabus turvakodusse pärast pikka tänaval elamist. Oli vaja vaid ühte hetke, et tema saatusesse pööre tuua — tema kaitseinglid pidid teda märkama! Ja nii juhtuski, et tähelepanelik Batmani leidja otsustas nõuks võtta kassike tänavalt ära aidata.

Turvakodusse jõudes märkasid vabatahtlikud, et Batmani peakene on viltu ning ta lonkab kõndides jalga. Käidi Batmaniga arstil, et saada selgust, kas Batman on võimalik terveks teha. Erinevate arstide arvamused ühtisid: Batman lonkab vana vaagnaluumurru tõttu, mis ise kokku kasvanud ning viltune peahoid on tugeva luupõletiku tagajärg. Kuigi neid vigastusi ei saa enam ravida, saame siiski Batmani elu täielikult muuta — me saame talle leida elu esimese ja igavese päris oma kodu!

Batman on oma elus palju näinud ning on seetõttu veel tagasihoidlik, kuid nüüd on aeg tuua kassipoisi ellu rõõmu. Kui sina sooviksid pakkuda Batmanile kodu, mis on igavene ja näidata talle, milline on armastuse jõud, siis kirjuta talle aadressile info@kassideturvakodu.ee.