E, 4.12.2023

Loomakaitsjad panevad Marina Kaljuranna oksjonile

lemmik.postimees.ee
Copy
ELS-i oksjoni tulud lähevad loomade toetuseks
ELS-i oksjoni tulud lähevad loomade toetuseks Foto: Shutterstock

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kutsub inimesi osalema heategevuslikul jõuluoksjonil. Oksjonilt leiab kingi sõbrale ning miks ka mitte iseendale. Kingi teeb eriliseks loomulikult toetus loomadele. Heategevuslik oksjon toimub ELS-i Facebooki-lehel ning kestab kuni 20. detsembri keskööni.

«Heategevuslik jõuluoksjon toimub juba kolmandat aastat järjest. Tegemist on hea võimalusega soetada ainulaande jõuulkink lähedasele ja samal ajal teha head. Väga hea meel on näha, et meie üritusega tulevad kaasa mitmed põnevad ettevõtted. Kõigil on võimalus teha just nii oma jõuluheategu,» kommenteeris oksjoni korraldaja ja ELS-i juhatuse liige Kaisa Kaljurand. 

Oksjoni valik on lai. Tooted on heategevuslikule oksjonile andnud sellised Eesti ettevõtted ja kunstnikud nagu Kuma Design, Pop Optika, Kirjastus Koolibri, Metsik Kuu, Madis Oru ja Indrek Kutsar jt. Lisaks on võimalik soetada ainulaadseid kingitusi nagu fotosessioon lemmikloomaga, sulgpallitrenn Eesti kümnekordse meistriga ja  õhtusöök Marina Kaljurannaga. Toodete valik veel täieneb. 

Oksjonilt kogutud raha kasutatakse kodutute, hüljatud ja väärkoheldud loomade veterinaarsete protseduuride tasumiseks; loomade elutingimuste kontrollimiseks; hättasattunud loomade toiduabi ja muude loomadele eluks vajalike vahendite tagamiseks; loomade õiguste eest seismiseks ja hea loomapidamise tava tutvustamiseks. 

Tee jõulukingi ostuga loomadele heategu! Oksjoni album asub SIIN

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles