Detsembrikuus saab loomaaias tutvuda videviku- ja ööloomadega

Kaamelid Tallinna loomaaias

FOTO: Tallinna loomaaed

Detsembrikuu kolmel laupäeval toimuvad Tallinna loomaaias õhturetked, kus loomaaedniku juhtimisel uudistatakse videvikuaktiivsete loomade tegemisi.

Loomaaia õhtused ekskursioonid pakuvad ainulaadset võimalust tutvuda videvikulise ja öise eluviisiga ning põhjamaist karget kliimat nautivate loomadega. «Õhtul, kui meie ümber on pilkane pimedus ja talvine vaikus, hakkame tähele panema ka kõige pisemaid detaile. Olgu selleks siis elegantselt kaljurahnude vahel liikuva lumeleopardi siluett või unise jääkaru väljahingatav aurupahvak. Õhtusel retkel võib isegi hiirvaikne kakulend kõlavaks saada,» lisas õhturetkede üks läbiviijatest Leif-August Kirs. 

Õhtused retked toimuvad eesti ja vene keeles. Piletid sündmusele on saadaval Piletilevis.

Ekskursioonid kell 17–19:

7.12 eestikeelne, algusega põhjaväravast (Paldiski mnt 145)

7.12 eestikeelne, algusega lääneväravast (Ehitajate tee 150)

14.12 eestikeelne, algusega põhjaväravast (Paldiski mnt 145)

14.12 venekeelne, algusega lääneväravast (Ehitajate tee 150)

21.12 eestikeelne, algusega lääneväravast (Ehitajate tee 150)

21.12 eestikeelne, algusega põhjaväravast (Paldiski mnt 145)

21.12 venekeelne, algusega põhjaväravast (Paldiski mnt 145) 

Ekskursioonilise meelespea: Ekskursioonid toimuvad jalgsi, sõiduvahendid (v.a ratastool) ei ole lubatud. Eelkooliealiste laste puhul tuleb arvestada, et ekskursioon kujutab endast ligi viie kilomeetri pikkust jalutuskäiku. Kuna ekskursioonid toimuvad õues, on soojalt riietumine kindlasti soovitatav. Paaritunnise retke alguses ja ekskursiooni kestel pakutakse osalejatele sooja jooki, võimalusel võiks kaasas olla isiklik termostops.

Populaarne