Päevakäpp: murtud südamega kassipoiss Berry otsib hingetohtrit

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu / Facebook

Kassipoiss Berry on eutanaasiast päästetud nurrik, kes ootab turvakodus oma elu uut algust. Nukralt kükitab Berry peidupaigas ning kardab pesast väljuda.

«Aga mind pole ju kellelegi vaja, miks ma peaksin väljuma? Mitte keegi pole mind kunagi armastanud ega minust hoolinud. Mind märgati vaid siis, kui minu hulkumine inimestele pahameelt valmistas ja mind taheti varjupaigas hukata. Ma olin nagu prügi, kellest oli vaja lahti saada… Aga mina ei ole prügi, ma olen väike Berry. Esialgu veel kartlik ja tahumatu, kuid hoole ja armastuse abil muutuksin ka mina üheks südamlikuks kodukassiks. Luban, et kui sind korra armastama hakkan, siis ei jää ma sinust sammugi maha! Mis sa arvad, kas sul on mind vaja? Kas mina võiksin olla sinu südame vääriline? Tahaksin nii väga elus esimest korda kuhugi kuuluda.

Turvakodus saan kiisudega väga hästi läbi. Alatasa käivad teised kassid mind pesas vaatamas ning kutsuvad välja kamina ette pikutama. Enamasti siis lähen ka - müksame päid, sööme ühest kausist ning tudume koos. Mul oleks väga hea meel, kui mind kodus ka mõni seesugune nurrumootor ees ootaks. Kui turvakodus on koos kergem, siis päriskodus on koos kindlasti toredam!»

Õnnetu Berry ootab Sinu kirja aadressile info@kassideturvakodu.ee.

Populaarne

Tagasi üles