Päevakäpp: vahva kaunitar Herta on päris oma kodu otsinguil

Herta

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Kassipiiga Hertast sai Kasside Turvakodu esmakordselt teate suvel, kui neile anti teada kassiemmest, kes koos oma kolme pojaga puuriita elama oli kolinud. Sügis lähenes tormilise kiirusega ning ruttu oli vaja midagi ette võtta. 

Hakkaja naine, kelle õuele kiisud olid tulnud, leidis kahele pojale päriskodud, kuid Herta ning tema tütreke Hera vajasid vabatahtlike abi.

Nüüd on Herta turvakodu kassitoas ning temagi ootab oma õnne — pehmet ja sooja kodu, kus tõelist kodusoojust nautida. Turvakodus on Herta üks vahva ja tragi kassipiiga, kelle huvi inimese vastu viitab sellele, et tal on varem kontakt inimesega olnud. Miks ühine elutee läbi võis saada või missugune tema sõprussuhe inimesega üldse oli, seda teab vaid tema ise.

Nüüd aga otsib Herta igavest sõprust. Seesugust, kus teineteist vastastikku austatakse, teineteist parimateks sõpradeks peetakse ning üksteist igas olukorras mõistetakse. Herta lubab, et suurele armastusele vastab temagi armastusega, mis ei kustu iial. Ühised paiseansid, kaisus tukkumised ning õdusad päevad ja ööd on vaid vähesed, mis elu koos Hertaga iseloomustavad. Mine Hertale külla ja anna talle võimalus oma südamesse pugeda!

Herta ootab kirju aadressile info@kassideturvakodu.ee.