Päevakäpp: Nublu ja Kikimiki igatsevad viimaks päriskoju jõuda

Kikimiki ja Nublu

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Täna tutvustame teile Nublu ja Kikimikit. Ei, Nublu ei ole pärit Musta Täku Talli eest ning Kikimiki ei tea midagi männipuul ronimisest või tiigi ääres pikutamisest. Nemad on hoopis põlised tallinlased, pärit otse Lasnamäe kortermajade vahelt. 

Nublul ja Kikimikil on suur potentsiaal saada staarkassideks. Nende pehmed kasukad on nii siidised, et teevad kõigile kassidele silmad ette, nende heleroosade ninade üle on kadedad isegi notsud ning need lumivalged käpad.... Oeh!

Me parem ei hakka mainimagi, et Nublu ja Kikimiki oskavad teatud laulude taktis nurruda. Sa ei usu? Aga mine neile külla ja saa teada! Muidugi peame sind hoiatama, et Nublu ja Kikimiki läheduses hüüatab enamik inimesi: «Kartsin kord, et südame kaotan, nüüd vist kaotan mõistuse ka..»

Seega, võta neile külla minnes ka transpordipuur kaasa, sest vaevalt sa enam kunagi üksi tahad olla. Kui sa sooviksid Nublule, Kikimikile või mõlemale koos kodu pakkuda, siis kirjuta aadressile info@kassideturvakodu.ee ja sinuga võetakse ühendust. 

Populaarne

Tagasi üles