Päevakäpp: ühesilmne Rõngassaba vajab kiirelt hoiukodu

Rõngassaba

FOTO: MTÜ PESALEIDJA

Rõngassaba on emane väga sõbralik noor kiisu Laitsest. Tema peremees suri ja kahjuks jäi ta koos teiste kassidega saatuse hooleks.

Toitjaid kassidel ei olnud ja vanapapi pärandus tema tütart ei huvitanud. Nii tuli kiisudele appi minna MTÜ Pesaleidjal.

Kui tavaliselt on kassidel ilus pikk saba, siis Rõngassaba on oma nime auga ära teeninud. Tal on saba rõngas ja püsti nagu koeral. Kahjuks on ta ühe oma silma jätnud tänavale, aga see ei sega tal kassielu nautimast. Suur suhtleja ja inimlembeline kassipreili naudib paisid ja tähelepanu.

Hoiukodu otsib Rõngassaba seetõttu, et kaotatud silma jäänuk vajas operatsiooni ning hetkel taastub ta ilusti. Kuna tervenemine võtab aega, sooviks Rõngassaba mõnusat hoiukodu kus rahulikult nurruda.

Hoiukodult ootavad Pesaleidja vabatahtlikud kiisule varjupaika järele tulemist, kassi majutamist, iga päev puhta joogivee ning toidu võimaldamist ning päriskodupakkujatega suhtlemist. Hoiukodu peaks asuma Harjumaal.

Pesaleidja poolt määratakse igale uuele hoiukodule tema isiklik käehoidja, kes saadab täpse juhendi ning kõiki samme vajadusel juhendab, seega eelnev kogemus kassidega pole vajalik. Samuti on Pesaleidja kõik hoiukodud koondunud ühte Facebooki gruppi, kus saab teistega kogemusi vahetada ja seega saavad kampa lüüa ka täitsa algajad.

Pesaleidja poolt tuleb hoiuperele soovi korral kaasa nii liivakast kui ka liivakasti sisu ning kindlasti ka ravitoit ning muu ravi mida kiisud vajavad. Kui tunned huvi mõnele perele hoiukodu pakkuda, täida ankeet SIIN ja sinuga võetakse ühendust! 

Populaarne

Tagasi üles