T, 26.09.2023

Oktoobri alguses toimub Tallinnas suur loomakaitse konverents

Kelli Põlendik
, lemmik.postimees toimetaja
Facebook
Comments
Foto: Sergej Razvodovskij / PantherMedia / Sergej Razvodovskij / Scanpix

2. - 3. oktoobril toimub Tallinnas Rahvusvaheline Loomakaitse Konverents. Viimasel päeval jagab oma kogemusi loomakaitseorganisatsioon USAst. 

Konverentsi teise päeva sisustab Helen Woodward Animal Center seminariga The Business of Saving Lives. Tegu on 1972. aastal asutatud mittetulundusühinguga, mille eesmärgiks on aidata loomi ja inimesi. Lisaks korraldavad nad üle maailma koolitusi, õpetades MTÜ-sid juhtima oma organisatsiooni nii, et see on tulus ja efektiivne. Organisatsioonidega jagatakse oma kogemusi ja meetodeid, mis on läbi proovitud ja toimivad. 

«Seminar sobib juba aastaid tegutsevale organisatsioonile kui ka alles oma tegevust alustavale ühingule. The Business of Saving Lives aitab kindlasti leida uusi ja erinevaid lähenemisi, kuidas oma eesmärkideni jõuda,» kommenteeris Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liige Geit Karurahu.

Terve päeva kestev seminar annab nõu kuidas hoida oma organisatsiooni pildil, muuta maailma soovitud suunas ja koguda rohkem annetusi. Helen Woodward Animal Center räägib kuidas on nemad mitmekesistanud annetuste kogumist, kuidas haaravad veebi publiku tähelepanu ja kuidas loovad ja hoiavad suhteid meediaga.

Konverentsile on oodatud osalema kõik, kes tegelevad loomadega või nende kaitsmisega. Tegu on hea võimalusega tutvuda Eestis kui ka mujal tegutsevate organisatsioonidega.

Loomakaitse Konverentsile registreerumine on avatud. Registreeruda saab ja rohkem informatsiooni leiab SIIT. Facebooki-üritus on aga SIIN.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles