Päevakäpp: kujundmagaja Kullake unistab isiklikust pehmest voodist

Kullake

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Kassipiiga Kullake sai leitud Lasnamäe tänavatelt koos oma tillukeste poegadega. Poegadele oli juba teiste jõudude poolt abikäsi ulatatud, kuid Kullakese saatus oli veel lahtine. 

Aga nagu öeldakse — kus mure kõige suurem, seal abi kõige lähem! Kasside Turvakodu vabatahtlike südamed valutasid kassiemme pärast ning nii võetigi Kullake oma hoole alla.

Turvakodus on Kullake kiiresti näidanud, et tema nimi võiks vabalt olla hoopis Lebokuninganna või Kujundmagaja või Laiskloom. See, millistes poosides võib Kullake magada on imekspandav ning kui vabatahtlikud juba vahel mõtlevad, et enam plastilisemalt magada ei saa, üllatab Kullake neid taas. Pea puult alla rippumas või sabajupp taeva poole sirgu, käpp teise kassi ninal — neid poose on mustmiljon, millega Kullake naerutab. Muidugi on Kullake täiesti teadlik oma vahvast oskusest, sest nii kui ta näeb, et tema uusi poose on märgatud, laseb Kullake kuuldavale valju nurru ning venitab end heakskiitvalt.

Paimaias Kullake sooviks juba väga isikliku voodi pehmust katsetada ja vaadata, missuguseid poose ta kodus välja mõtleks. Kui sina soovid Kullakesele päris oma kodu pakkuda, siis kirjuta talle aadressile info@kassideturvakodu.ee

Populaarne

Tagasi üles