Päevakäpp: ilusa Oskari silmad säravad kui kalliskivid

Oskar

FOTO: MTÜ PESALEIDJA

Oskar on ilus, suur kassipoiss, kes saabus Pesaleidjasse eelmisel talvel. Kaunis muster kasukal, suured helerohelised silmad ja vahvad laigud nina ümber — üks igati vahva välimusega poiss on ta tõesti. 

Teised kassid Oskarile meeldivad. Kahjuks inimesi ta veel ei usalda, kuid väikest arengut on käpahoidja siiski näinud. Varasemalt jooksis Oskar paaniliselt kahejalgse eest ära, kuid nüüd juba nuusutab näppu ja laseb nina puudutada. Isegi oma pehmeid käppasi laseb ta vahest paitada, aga ainult siis kui käpahoidja ennast vääriliseks on tõestanud. Oskar on ju tõeline härrasmees, tema otsustab kas ja millal.

Oskari käpahoidja usub, et andes kassile aega, saab temast hea sõber. Uues kodus võiks teda oodata teine kiisu, et kohanemine kergem oleks. Tule Oskariga kassituppa tutvuma ja ehk laseb ta ka sinul enda pehmeid käppasid paitada — see on tõeline privileeg!

Umbes kolmeaastane Oskar on vaktsineeritud, kiibistatud, kõik tõrjed on tehtud ja samuti on ta kastreeritud. Koju võtab ta kassitoast kaasa pisikese kingituse. Et Oskariga lähemalt tutvust teha, saada kiri aadressile info@pesaleidja.ee ja käpahoidja võtab sinuga peagi ühendust!