Päevakäpp: haldjakass Delisa ootab kodu juba kaks aastat

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu / Facebook

Kodu otsib kaunis ja malbe Delisa. Äkki tahad just sina kiisupreili uus südamesõber olla ja ta oma koju viia?

Loe, mida Delisal on enda kohta öelda:

«Hei, mina olen Delisa, aga mõne armastavad mind ka Haldjakassiks kutsuda. Uskuge või mitte, aga olen turvakodus elanud juba 2 pikka aastat. Enamik inimesi kukuvad seda kuuldes imestusest pikali, sest kuidas on võimalik, et minu haruldane kasukas kellelegi veel märkamatuks on jäänud? Aga kahjuks nii just ongi. Eks ilmselt algul oli asi selles, et minul võttis turvakodus sisseelamine veidi aega ning inimesed tundusid hirmutavad, aga nüüd olen vabatahtlike abiga sellest hirmust ka üle saanud ning naudin paitusi väga hea meelega!

Võitlen, mis ma võitlen, aga kurbus tekib selle pika ajaga hinge. Olen ennast sisse seadnud välisuksele kõige lähemasse pessa, lootuses et ehk siin märgatakse mind kõige esimesena ja viimaks viiakse päriskoju. Seni pole seda veel juhtunud ning vaikselt tekib tunne, et see on strateegiliselt siiski väga halb pesa... Päevast päeva näen, kuidas nurrumootorid kodutee käppade alla võtavad ja mina ikka istun üksi pesas. Oeh....

Kaks aastat turvakodus veeta on liiga pikk aeg ning ma tahaksin nii-nii väga juba sinuga kohtuda, mu südamesõber! Olen hell ja malbe ning saan suurepäraselt läbi ka teiste kassidega! Tule juba turvakodusse ja lähme koos koju!»

Kirjuta Delisale aadressil info@kassideturvakodu.ee