Päevakäpp: pool aastat üksi korteris veetnud Ville ja Johnny otsivad üheskoos uut algust

Ville ja Johnny.

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Mõned päevad tagasi sai MTÜ Kasside Turvakodu murelikuks tegeva kirja kahest krapsakast kassipoisist Villest ja Johnnyst, kes on ootamatult jäänud saatuse hooleks. 

Juba pool aastat on imearmsad nurrumootorid kahekesi üksinda korteris elanud. Nad on oodanud ja lootnud, igatsenud ja nutnud. Segaduses kassipoisid ei tea, et nende perenaine lebab samal ajal haiglavoodis ning mõtleb sama murtud südamega nende peale. 

Kassipoiste perenaine ei ole poole aasta jooksul insuldist ja infarktist kosunud, et saaks haiglast koju naasta ning peab hoopis hooldekodusse minema. Raske südamega andis ta loa kiisupoistele uus kodu leida, kuid ta teab, et teistmoodi ei saa. Need armsad sõbrakesed on teda aastaid lõbustanud, naerma ajanud, rõõmust nutma ajanud ning ta loodab kogu südamest, et turvakodu abiga leiavad kassikesed uue kodu. See on nende ainus võimalus, sest lähikondlaste seas otsingud tulemusi ei andnud.

Ville ja Johnny on armsad ja sõbralikud kodukassid, kes igatsevad kogu südamest taas kellegi kaisus nurruda, igapäevaselt paitusi nautida ning üheskoos õhtul oma pere kaissu kerra kerida. Nad tahavad taas tunda seda kõikehõlmavat armastust, mil pereliige tänutundega pehmeid paitusi kingib ja kõrva armastavaid sõnu sosistab.

Aita meil leida Villele ja Johnnyle uus päriskodu ning anda perenaisele hingerahu, et tema kiisud on uues kodus hoitud ja armastatud. Kui sina soovid Villele ja Johnnyle uue kodu kinkida, siis kirjuta neile aadressile info@kassideturvakodu.ee.

Populaarne

Tagasi üles