Südantsoojendav video: koduhoovist varastatud koer kohtus kaks aastat hiljem taas omanikuga (1)

Kelli Põlendik
, lemmik.postimees toimetaja
Copy
Koer Lord leidis kaks aastat peale kadumist taas kodutee.
Koer Lord leidis kaks aastat peale kadumist taas kodutee. Foto: МКП "Щасливі тварини" / Facebook

Juuni alguses postitas Ukrainas asuv loomade varjupaik Щасливі тварини ehk Õnnelikud loomad sotsiaalmeediasse üleskutse leida kodu nälginud tänavakoerale. Päästjatel polnud aga aimugi, et koeral juba oli kodu, kus teda väga taga igatseti.

Varjupaiga töötajad ei hellitanud lootusi, et kõhn ja räpakas koer inimeste tähelepanu tõmbab, ent miski neljajalgse kurvas pilgus puges postitust näinutele hinge ning loetud tundidega olid postitust jaganud sajad inimesed.  

Vaid kaks päeva hiljem võttis varjupaigaga ühendust naine, kelle koer kahe aasta eest koduaiast varastati. Ka naine oli postitust märganud ja sõnas, et leitud koer oli tema kadunud lemmikuga hämmastavalt sarnane. 

Järgmisel päeval saabuski naine varjupaika koeraga kohtuma ja kiirelt sai kõigile selgeks, et kaks aastat tänavaelu elanud kutsa oli oma pere taas üles leidnud. «Me soovime südamest tänada kõiki, kes meie üleskutset jagasid,» kirjutas varjupaik südantsoojendavast taaskohtumisest tehtud video juures. «Tänu teile sai Lord võimaluse uuesti alustada ning tema perenaise mure samuti murtud.»

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles