Päevakäpp: karmi elusaatusega Tuhka igatseb üle kõige kodusoojust

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Tuhka on krapsakas kassipiiga, kelle vastu pole elu alati õiglane olnud. Tänavatel ellujäämise eest võitlemine on tema nägemisele oma jälje jätnud. Ometigi igatseb tuhakarva kiisu nii väga päris oma koju. Näitame Tuhkale, et elul on tema jaoks veel midagi ilusat varuks!

Loe, mida Tuhkal on öelda:

«Hei, mina siin! Mina olen krapsakas kassipiiga Tuhka! Ah, et miks selline nimi? Ära muretse, mina sulle tuhka pähe ei raputa! Kannan sellist nime hoopis oma kauni tuhkhalli kasuka pärast!

Täna elan ma Kasside Turvakodus, kuid veel mõni aeg tagasi elasin Ida-Virumaa tänavatel. Oh, need ajad olid õudsed ning need on jätnud jälje minu silmadele. Kuid ära minu pärast muretse! Kuigi mu nägemine ei ole hea, siis tajun ma varje väga kenasti ning kuulmine on ka tipptasemel! Vabatahtlikud alatasa imestavad, et kuidas ma küll nii kiire reaktsiooniga olen ja kõik suletutid kinni püüan... See on minu isiklik saladus! Mul on ju kõrvad nii tasemel!

Vahel istun turvakodus oma pesas ja kuulan mööduvaid samme... ja loodan väga kuulda oma pere samme, mis minu ees seisma jääksid. Seni on kõik sammud minust mööda läinud ning mina ootan ikka veel - siin, turvakodus, kõrvad kikkis!»

Kui sina soovid Tuhkale kodusoojust ja paikäsi pakkuda, siis kirjuta info@kassideturvakodu.ee

Populaarne

Tagasi üles