Päevakäpp: väike Tom igatseb taas kodusoojust tunda

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

«Oi, kes see vahva triibuline poisike on?», «Nii julge kiisu, aga samas niivõrd malbe!», «Oh, kui sõbralik triibikupoiss. Kuidas selline kiisu küll teie hoole alla jõudis?» Selliseid küsimusi kohtavad vabatahtlikud palju, kui külalised kasside turvakodus käivad. 

Tom on Järvamaalt leitud väike nurrumootor, kes kohalike sõnul mitu aastat  ümbruskonnas ringi kondas. Kuna Tom on ääretult sõbralik ja malbe poiss, siis suure tõenäosusega on tal varem kodu olnud. Kas on tema omanik siit ilmast lahkunud või on ta mingil muul põhjusel koduta jäänud, seda teab ilmselt vaid Tom. Vabatahtlikel on vaid kurb mõelda, kuidas üks nii malbe ja hell kassipoiss pidi mitmed aastad tänaval hakkama saama. 

Tänaval elatud aeg ei ole Tomi iseloomu õnneks jälge jätnud ning tema on ikka usaldav, paimaias, meelas, hell ja hooliv. Teda vaadates mõtlevad vabatahtlikud pidevalt, kui palju rõõmu võiks selline kass mõnele perele tuua, seega milleks siis veel oodata? Tom on tänaval kõik oma ootused ära oodanud ning tema turvakodus viibimise aeg võiks jääda lühikeseks. Kui sina otsid endale pühendunud ja hella sõpra, siis kirjuta Tomile!

Kodupakkumisi ootamb Tom aadressile info@kassideturvakodu.ee.

Populaarne

Tagasi üles