Päeva naljakaim foto: tänaval sõpra kohanud koera reaktsioon on kuldaväärt

Viimased kolm aastat on Muffini-nimeline koerake käinud ühes ja samas hooldussalongis karva pügamas. Washingtoni osariigis asuva salongi omanik Lisa Granade on koera üks parimatest sõpradest ning üksteist tervitatakse alati suure rõõmuga.

«Muffin on alati rõõmsameelne ja krutskeid täis,» rääkis Granade veebilehele The Dodo. «Kahjuks kohtume me vaid siis, kui ta koos oma perenaisega salongi külastab. Need kohtumised on alati rõõmu täis.»

Nädala eest sekkus aga saatus ja tulemuseks oli vägagi lustakas olukord. Granade oli parajasti töölt koju sõitmas, kui ta märkas kõnniteel Muffinit ja tolle perenaist. Naine jättis auto seisma, keris akna alla ja tervitas tuttavaid. 

«Kui Muffin mu häält ootamatus kohas kuulis, tundus see teda sügavalt šokeerivat. Ma pole teda kunagi nii jahmununa näinud,» muljetas Granade. Tõepoolest — koera näoilme väljendas tema üllatust suurepäraselt ning Granade jõudis Muffini naljakast reaktsioonist ka foto klõpsata.

Kui Muffin lõpuks aru sai, et tema armastatud sõber tõepoolest autos istus, ei suutnud ta oma rõõmu tagasi hoida ning Granadel avanes võimalus oma lemmikklienti paar minutit paitada. «Koertega suhtlemine on ilma mingigi kahtluseta minu töö parim osa,» ütles Granade, lisades, et tema ja salongi klientide vahel on tugevad sõprussidemed.

Tagasi üles
Back