Otsid meeldejäävat kogemust? Eesti Metsloomaühingul on lahendus

Metsloomaühingu vabatahtlikuna võib just sinust saada asendusvanem mõnele oravale.

FOTO: Ben Birchall / PA Wire/PA Images

Eesti Metsloomaühing otsib oma vabatahtlikute sekka uusi ja aktiivseid inimesi. Vabatahtlikuks olemine annab võimaluse kokku puutuda erinevate meie maal elavate karvaste ja sulelistega ning aidata neid, kes end ise aidata ei saa. 

Praegu tuleb Eesti Metsloomaühingule igapäevaselt väga palju teateid abivajajatest. Seetõttu otsib ühing oma ridadesse uusi vabatahtlikke, kes osa koormast enda kanda võtaksid. Väga kriitilises seisus on hetkel Tartu ja Viimsi, mistõttu on nende piirkondade elanikud eriti oodatud.  

Sinu südamesooviks peab olema loomi ja linde aidata, nende eest hoolt kanda ning neid ravida kuniks nad taas vabadusse lasta saab. Vabatahtliku töö ei ole aga lihtne — ette tuleb vaklade välja nokitsemist, haavade ravimist, puukide noppimist, surma ja palju muud. Samas saavad vabatahtlikud ka väga palju vastu, kui abivajaja enesetunne töö tulemusel paraneb ja tema vabastamine võimalikuks saab. 

Paljudel vabatahtlikutel on kodus ka lemmikloomad ja lapsed. Seega ei ole kumbki takistuseks, kui sa ise piisavalt hoolas oled. Kui sind huvitab vabatahtliku töö Eesti Metsloomaühingus, võta ühinguga ühendust aadressil info@metsloom.ee või läbi Facebooki. Vabatahtlikud on meeleldi nõus kõigile sinu küsimustele vastama. 

Populaarne

Tagasi üles