Päevakäpp: tillukest kasvu Mammamia üllatab suure ja särava hingega

Mammamia.

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Mammamia saabus Kasside Turvakodusse novembrikuus ning vaid ööpäev hiljem üllatas kõiki kuue tillukese kassibeebiga. Väiksed kassilapsed rõõmustasid vabatahtlikke kogu jõuluootuse aja, kuniks uue aasta algul päriskodudesse minema hakkasid.

Nüüd on see tillukest kasvu vapper kassipiiga omakorda koduootel ning näitab kõigile, kuidas ühes tillukeses kehas võib olla väga suurelt särav vapper hing!

Turvakodusse saabudes on kindel, et üks tervitajatest on tilluke mustvalge Mammamia. Ta on nii õrn ja hell, kuid ometi nii armsalt paimaias ja lähedust otsiv. Mammamia annab alati vaikselt märku, et igatseb tähelepanu - sirutab end pikaks ning hakkab hellalt käpakesi sõtkuma. See kõik on vihje sellele, kui väga ta paitusi ja lähedust ootab.

Pisike Mammamia igatseb viimaks ometi kuhugi kuuluda - päris oma perekonda, kus olla oma pere täisväärtuslik liige. Ta lubab sind iga päev nurruga üles põristada, hommikuti uksel ära saata ning õhtuti esimesena sind koju tervitada. Vastutasuks soovib ta vaid armastust, mis ei kustuks iialgi.

Kirjuta Mammamiale aadressile info@kassideturvakodu.ee.

Populaarne