Päevakäpp: pontsakal Mäksil austajannadest puudust ei ole

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu / Facebook

Mäks saabus Kasside Turvakodusse Narvast. Kiiresti sai vabatahtlikele selgeks, et Mäks võib olla see, kes pärast Rõba kojuminekut viimaks ometi turvakodus hinnatud poissmehe tiitli enda kanda võtab.

Nimelt on Mäksi ära armunud nii mõnedki kassipiigad — ühel hetkel võib Mäksi kaisust leida Alissa, teisel hetkel aga jookseb Mäksi seljatagusest tuge saama Sensa. Turvakodu vabatahtlikud on kassipiigadega nõus: sellise mõnusalt ümara hurmuri kõrval olles tunnevad nemadki end turvaliselt!

Tegelikult on Mäksi südame võitnud hoopis miski muu. Söök! Nii kui vabatahtlikud konservipaki või kanafileega turvakodus ringi kõnnivad, annab Mäks endast märku. Ei ole vahet, kas Mäks on just karu kombel talveund maganud või akna peal linde vaadelnud, sest söögilõhn jõuab alati Mäksi ninna! Nagu sa tead, siis armastus käib kõhu kaudu. Ehk leiaksid sinagi nii tee tema südamesse?

Kui sinu kodust on puudu üks sööki armastav ja turvatunnet pakkuv nurrumootor, siis kirjuta Mäksile aadressile info@kassideturvakodu.ee ja mine teda vaatama! 

Populaarne

Tagasi üles