Päevakäpp: kevadpäike sulatas Liseti südamest pelglikkuse

Lisett

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Kui Lisett Kasside Turvakodusse jõudis, oli lumi veel maas. Õues langes sätendavaid ja sulgpehmeid lumehelbeid ning turvakodus asetati pessa kõige uuem tulija — pehme ja kohev Lisett. 

Esialgu oli Lisett tagasihoidlik ja malbe, ta ei teadnud, kuhu oli ta toodud ning mis temaga edasi saab. Kas siin on inimesed keda usaldada või aetakse teda siingi hurjutamise saatel minema?

Nüüdseks on sellest päevast möödunud mitmed kuud. Lumi on sulanud ning vahetunud värske rohetava muruga. Just nagu Lisett. Temagi on «sulanud» ning tegemist on justkui uue kassiga, kellest õhkub kevadist tärkamist ja elurõõmu. Nüüd siblib Lisett agaralt aknalaualt aknalauale, pesast pessa, toolilt toolile - ikka selleks, et inimesele järgneda ja paikäsi veel ja veel ja veel tunda saada! Lisett tahaks suvele vastu minna küpselt — eluküpse ja kogenud kassina, kes saaks viimaks ometi kogeda päriskodu rõõmu!

Kui sina tahaksid paimaiale ja heade kommetega Lisetile päriskodu pakkuda, siis kirjuta talle aadressile info@kassideturvakodu.ee!