Päevakäpp: kaunitarist Jete ei taha kevadet omapäi veeta

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Õues laulavad linnud ning päike sillerdab taevas. Kõigil on kevad südames, kuid Kasside Turvakodu hoolealuseid ei tee kevad üldse rõõmsaks. Vastupidi, ääretult kurvaks teeb. 

Nende jaoks tähendab kevad-suvine aeg seda, et kodupakkujate arv väheneb drastiliselt ning kõik armsad paikassid jäävad mitmeteks kuudeks päriskodusid ootama. Teadagi on ootaja aeg pikk ning need vahvad nurrumootorid muutuvad iga päevaga üha kurvemaks. Üks sellistest ootajatest on kaunitar Jete.

Armas Jete on üks nendest kassidest, kes alati inimesi ahhetama paneb. «Vau, milline saba!», «Oi, kui ilus kasukas!», «Kui õrn ja ebamaine kiisutirts!». Olenemata nendest kaunitest kiitustest ei ole Jete kellelegi veel silma jäänud ning ta muutub aina kurvemaks. Akna peal oma lemmikus pappkastis tukkudes vaatab Jete mööduvaid jalapaare ning mõtleb, kas mõni neist ka ükskord tema ette jõuab. Seni pole veel jõudnud.

Kui Jete sulle silma jäi, siis sellel on põhjus! Vii paimaias kiisutirts koju ning näita talle, et kevad on päriselt ka ilus aeg! Jete ootab kodukirju aadressile info@kassideturvakodu.ee.