Päevakäpp: Lisette sõtkub oma tee sinu südamesse

FOTO: Kuvatõmmis videost.

Kasside turvakodus on kasse, kes saabuva vabatahtliku ette takistusraja moodustavad ning küljelt küljele püherdades paitusi noolivad ning on kasse, kes kõrgetes pesades käpalt käpale tammuvad ja enda ümber ringe teevad, et ometigi tähelepanu saada.

Kuid siis on Lisett... Üks hell ja malbe kassitüdruk, kes vaikselt pesas istudes ennastunustavalt oma käpakestega sõtkuma hakkab. Ta tunneb, kuidas tema südames miski paisuma hakkab nagu kuum pall. See tunne paisub ja paisub ning justkui ei tahakski enam südamesse ära mahtuda. Alguses Lisett ei teadnud, mida see tunne tähendab. Ta kartis, et järsku on ta haigeks jäänud, kuid nii, kui ta sai tunda paituste võlujõudu, sai ta aru, mis see on — see on soov olla armastatud.

Turvakodus on Lisett üks tagasihoidlikest kiisudest. Ärge saage valesti aru, talle meeldivad paitused väga, kuid Lisett ei ole selline, kes paituste saamiseks pikali viskaks ja siis tsirkuseartisti kombel erinevaid trikke hakkaks tegema. Lisett tahab jääda väärikaks ning tema tähelepanu saamiseks saltosid ei viska. Lisett loodab, et tema inimene märkab, et pesas üks väikene triibik inimest nähes ennastunustavalt sõtkuma hakkan ning ühine liit saabki sõlmitud!

Kui sina tahaksid Lisettele päriskodu pakkuda, siis kirjuta talle aadressile info@kassideturvakodu.ee.

Populaarne

Tagasi üles