Päevakäpp: südamesõbrad Kiti ja Paul ootavad üheskoos uut tulevikku

Kiti ja Paul.

FOTO: MTÜ Nurru Ometi / Facebook

Maailma suurimad sõbrad Kiti ja Paul on pärit kassikolooniast ja veetnud enamus oma ülejäänud elust kassitoas oodates. Oodates võimalust päris kassieluks kodus, kus oma inimene ja paikäed ees ootamas. 

Kitile ja Paulile pole tekkinud aga mitte ühtki huvilist ega kodupakkujat. Ja nüüd läheb veelgi keerulisemaks: need lahutamatud sõbrad otsivad ühist päriskodu, sest neid lahutada ei ole õiglane. Kiti ja Paul on nagu vana abielupaar, kes ühel hetkel kakleb ja siis juba taas lepib. Nad ei jää teineteisest sammugi maha ja teevad kõike ikka koos.

Mõlemad kiisud peavad väga lugu ka inimesest. Kiti väljendab seda selliselt, et on inimesest alati sammu ees ja suudab oma ülima agarusega pidevalt tekitada naljakaid olukordi. Kitiga igav juba ei hakka!

Paul seevastu armastab taktitundeliselt vastu jalgu hõõruda ja rahulikult konservi nuruda. Samal ajal kui Kiti potsatab inimese sülle kust iganes ja mistahes hetkel, ootab Paul võimalust, et siis lähedusse pugeda.

Nurrikud on saanud sise-ja välisparasiiditõrje, kiibitud ning steriliseeritud/kastreeritud. Need kaks supervahvat ja ägedat kassikest väärivad oma kodu nüüd ja kohe. PS! Kaht kassi korraga adopteerides, ei tule kunagi muretseda, et kiisul on kodus üksinda igav, sest ta ei ole üksinda! Kiti ja Paul ootavad sinu kirja aadressil paitamind@gmail.com.

Populaarne

Tagasi üles