R, 19.08.2022

Juba homme! Aleksei Turovski tutvustab kalade imelist maailma

Kelli Põlendik
, lemmik.postimees toimetaja
Juba homme! Aleksei Turovski tutvustab kalade imelist maailma
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Aleksei Turovski.
Aleksei Turovski. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Sel neljapäeval, 21. märtsil, räägib Kultuurikatlas kaladest ja nende imelisest maailmast armastatud Eesti zooloog Aleksei Turovski, kes avab oma populaarse loenguga Loomuse uue pikaajalise kampaania «Armas kala». Loeng on huvilistele tasuta.

Alates märtsist toob loomade eestkoste organisatsioon MTÜ Loomus esmakordselt Eesti loomakaitses põhjalikumalt esile kalade heaolu küsimuse. «Loomuse uue kampaania eesmärk on lähemalt tutvustada kalu kui tundevõimelisi ja intelligentseid loomi ning vaadelda neid põnevaid vee-elanikke värske nurga alt,» ütles Loomuse kommunikatsioonijuht Annika Lepp. «Valisime avaloengu esitajaks Aleksei Turovski, kes suudab oma võrratu jutuvestmisega võluda nii suuri kui ka väikeseid kuulajaid. Ka oma kampaaniaga soovime eelkõige tekitada inimestes huvi ja austust kalade vastu,» selgitas Lepp.

Aleksei Turovski loeng toimub 21. märtsil Kultuurikatlas, Eesti Arhitektuurikeskuse suuremas traforuumis kell 17.30. Üritus on kõigile tasuta. Loengu ajal pakutakse degusteerimiseks Gengööki uudset «vürtsigilu» ja populaarset «porgandilõhe».

Märksõnad
Tagasi üles