Fotod: aiast plehku pannud siga meelitati koju paki küpsistega

FOTO: Middletown Division of Police / Facebook

USAs Ohios asuva Middletowni politseijaoskond jagas reedel sotsiaalmeedias lugu sellest, kuidas neil tuli tegeleda vägagi omapärase liiklusrikkujaga — seaga nimega Charlotte, kes autoteel jalutas.

Politseile teatati vabalt ringi kõndivast rippkõht-seast reede keskpäeval, vahendab HuffPost. Sea perenaise Yvette Hoffmani sõnul tekkis Charlotte'il võimalus maailma avastada tänu möödujale, kes värava lahti tegi. Hoffman nentis ka, et tõenäoliselt otsis Charlotte lihtsalt sõpru ja süüa. 

Et takistada siga kaugemale minemast, tekitasid mundrimehed teele politseiautodest barjääri. Selleks ajaks oli kohale jõudnud ka Hoffman, kes oli välja mõelnud lihtsa, ent efektiivse plaani Charlotte'i koju meelitamiseks — tal ei läinud vaja muud kui pakki Oreo küpsiseid. 

Loomulikult ei suutnud Charlotte maiustele vastu panna ning ajal, mil siga küpsiseid nosis, sai Hoffman ta rihmastatud ning üheskoos asusid nad koduteele. Middletowni politsei poolt tehtud postituse all kommenteeris Hoffman, et Charlotte on tema lemmikloom. «Charlotte elab toas, ent käib õues häda tegemas, sööb veidi rohtu ja kaevab auke,» kirjutas Hoffman. «Ta on kogu talle osaks saanud tähelepanust ülimalt meelitatud.»