Päevakäpp: haldjakass Jete suudab igaühe oma lummusesse haarata

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Kui Jete Kasside Turvakodusse jõudis, oli ta tagasihoidlik ning rahulik. Vabatahtlikud andsid Jetele aega kohaneda ning õigepea said nad teada, kui eriline ta tegelikult on. Jete on õrn ja ebamaine — tõeline haldjakass. 

Jete on nii ebamaine, et teda vaadates võtab miski inimese justkui oma embusesse. Ilmselt on see tugev armastus, mida Jete kiirgab ja mis inimese märkamatult enda võrku mässib. Need lumivalged sõtkuvad käpakesed rajavad tee sinu südamesse, kaunid rohelised silmad puurivad südant ning see roosa ninanöps purustab nunnumeetri.

Ja niimoodi Jete kõiki igapäevaselt lummabki ning turvakodu vabatahtlikud on mures... Kui Jete on nad vaid nädalaga nii tugevalt ümber oma sõrme mässinud, siis mis saab kui Jete kauemaks turvakodusse jääb? Nii võib juhtuda, et iga järgnev külaline saab turvakodus nii lummatud, et inimesed kolivad turvakodusse sisse! Aga kuhu siis kassid enam mahuvad?

Hea inimene, mine vabatahtlikele appi ning kingi Jetele päriskodu. Jätame turvakodu ikka kasside päralt ning las Jete lummab edaspidi oma perekonda. Jete ootab kodukirju aadressile info@kassideturvakodu.ee.

Populaarne

Tagasi üles