Igaühe jaoks on kuskil keegi: Inglismaa üksikuim hani sai salajaselt austajalt sõbrapäevakaardi

FOTO: Kuvatõmmis videost

Inglismaal Suffolkis asub väike Naylandi küla, mida läbiva jõe ääres elab hani nimega Gordon. Kuna ühtki teist hane piirkonnas ei ole, otsustas keegi külaelanikest Gordonit valentinipäeva puhul üllatada, et too end väga üksikuna ei tunneks.

Gordon seadis end Naylandis sisse umbes kahe aasta eest ning temast on saanud kogukonna poolt palavalt armastatud sulekandja. «Gordon on väga omapärane tegelane — ta käib bussipeatuses inimesi tervitamas,» sõnas volikogu liige Mary George BBC-le. «Ta on siin mõnda aega elanud ja me ei tea, kas ta hüljati või kaotas oma kaaslase, kuid ta paistab vähemalt partidega hästi läbi saavat.»

Eile hommikul avastasid kohalikud, et Gordoni bussipeatus oli üleöö uue ilme saanud. Ootepaviljoni seinale oli ilmunud suur joonistust Gordonist, mille kohal ilutses suur süda ja kiri «ole minu valentin». Kes kaunistusega hakkama sai, ei ole teada, ent Gordon ise tundub selle üle uhke olevat. «Gordoni populaarsust ei tasu alahinnata, sest nüüd saab ta juba fännikirju,» rõõmustas Mary George. «Mul on tema üle väga hea meel.»

Populaarne

Tagasi üles