Päevakäpp: Elina kõnnib ja kõnnib, aga koju ei jõua

FOTO: MTÜ Kasside Turvakodu

Elina on pisike triibuline tiigritüdruk, kes on juba liiga pikaks ajaks päriskodu ootele jäänud. Kui vanasti võis Elinat kohata üksinda aknapealses pesas nukrutsemas, siis nüüd on kassipiiga igatsus kodu järele nii suureks muutunud, et ta üritab lihtsalt turvakodust minema joosta.

Elina on turvakodu jooksuratta kõige agaram kasutaja. Ikka ja jälle võime kohata Elinat jooksurattal kõndimas. Vahepeal tõmbab kassitirts hinge ning vaatab ringi, kas ta äkki suutis end juba päriskoju kõndida? Kui ta näeb, et ümbruskond on ikka sama, hakkab Elina jooksma... Ta jookseb ja jookseb, jookseb ja jookseb, kuid ometigi ei jõua ta päriskoju ning tema ümber on need samad turvakodu seinad.

Meie pisikene paimaias ja tagasihoidlik Elina loodab väga, et kuskil on üks perekond, kes peab lugu malbetest ja paimaiatest triibikudest. Elina soovib, et ühel päeval jooksurattal joostes peatuks kassitirtsu ees TEMA. TEMA, kes kingiks Elinale pehmeid paituseid ning sõnaks, et tema ongi see, keda Elina nii kaua oodanud on.

Elina ootab Sinu kirja aadressile info@kassideturvakodu.ee

Populaarne

Tagasi üles