Hea teada: mis saab sinu annetusest, kui toetad loomakaitseorganisatsioone?

FOTO: Birgit Korber / PantherMedia / Birgit Korber / Scanpix

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) täitis eelmisel aastal oma eesmärke ja abistas loomi suuresti eraisikute annetuste toel. ELS kutsub üles inimesi, kes ei saa aidata vabatahtliku tegevusega, toetama Seltsi tegevust püsiannetusega.

2018. aastal panustas rohkem kui 1700 inimest loomade aitamisse. Lisaks ulatasid oma abistava käe ligi 20 ettevõtet. Paljud annetajad ei pruugi aimatagi, kui oluline on nende abi  ja mida sellega saab ära teha. «Oleme väga tänulikud, et inimesed ja ettevõtted märkavad ja hoolivad aina enam ning on valmis oma panuse andma. Annetused aitavad meil tasuda loomade päästmise ja ravi eest, hoiavad töös meie infoliini ja aitavad kaasa ennetustööle,» kommenteeris ELS-i juhatuse liige Kaisa Kaljurand.

Loomakaitse Selts kutsub üles hakkama püsiannetajaks, kuna igakuised planeeritud annetused on need, tänu millele saab Selts oma tegevust efektiivsemalt planeerida ja liikuda eesmärkide täitmise suunas. Pealtnäha väike annetus võib olla väga suur panus loomade aitamisel. Annetades aasta vältel 5 eurot kuus, saab ELS tasuda ühe looma kiibistamise ja vaktsineerimise eest või jõuda sotsiaalmeedias teavituskampaaniaga rohkem kui 100 tuhande inimeseni.

2018. aastal tegeles ELS rohkem kui 3000 infoliiniline laekunud teatega ning kontrollis loomade pidamistingimusi ja päästis loomi ohtlikust olukorrast 143 korral. Ravi ja toiduga abistati ligi 300 looma ning loomade eest seisti ka seadusemuudatuste- ja määruste juures. Lisaks viidi läbi mitmeid töötubasid ja koolitusi ning korraldati 12 teavituskampaaniat. 

ELS-i püsiannetajaks saab hakata keskkonnas Ma Armastan Aidata või seadistades oma pangas püsimakse ELS-i pangakontole, mille info leiab SIIT.

Tagasi üles
Back